Anything in here will be replaced on browsers that support the canvas element

Контакти

Запорізька обл.м.Пологи вул.Магістральна 227
Продавець-консультант +38(097)2164848 +38(066)3888363(Viber) Директор +38(066)7978726 +38(096)9100730 e-mail: vichnistrutual@gmail.com

Головна

Смерть людини – завжди непоправна втрата. Втрата коханої і близької людини – невимовне горе для його рідних і близьких, серцевий біль. В ці моменти життя ніби зупиняється», а потрібно організувати похорон, щоб гідно провести людину в останню путь. Перебуваючи в стресовому стані, в скорботі і з болем у серці, близькі і рідні не в силах займатися організацією похорону, а часом і не знають, куди звертатися.
Ритуальне бюро «Вічність» більше 16 років пропонує високоякісні ритуальні послуги. Наше бюро спеціалізується по наданню населенню якісних ритуальних послуг широкого спектру — від перевезення тіла на збереження до організації похорону, проведення поминальної трапези, доставки тіла з труною в будь-який регіон країни, встановлення пам'ятника та будь-які роботи по догляду за могилами. Працівники нашого центру завжди з розумінням та чуйністю ставляться до клієнтів. До будь-якого завдання ми ставимося з великою відповідальністю, розуміючи, що кожна дрібниця може бути дуже важливою в такий непростий день.
Людина, помираючи, назавжди залишається в серцях і пам'яті рідних.

                         Сумуємо разом з вами...